Přijďte do našeho obchůdku Albert

Zpět na aktuality

Dobrý den,

přijměte prosím naše pozvání do obchůdku, který si otevřou naše děti v hypermarketu Albert v Brně na ulici Vídeňská. Budou v něm prodávat velikonoční dárky a dekorace, které vlastnoručně vyráběly a také si je ocenily.

Náš stánek je součástí unikátního charitativního projektu Obchůdky s Albertem. Cílem akce, kterou organizuje Nadační fond Albert, je představit dětem ze sociálně ohroženého prostředí svět obchodování hravou formou a připravit je na vstup do reálného života. Peníze utržené z prodeje putují přímo dětem, které se na výrobě podílely.

 

Kdy: 29. – 31. 3. 2018

Začátek: od 10,00 do 17,00 hodin

Kde: hypermarket Albert, Vídeňská, Brno

 

Dobročinného projektu Obchůdky s Albertem se celorepublikově během letošních Velikonoc účastní 14 dětských domovů a organizací na podporu dětí ze sociálně znevýhodněného prostředí. Děti na svých rukodělných výrobcích pracovaly několik měsíců, rozvíjely tak svou zručnost a zábavnou formou zároveň i obchodního ducha. Forma podpory ze strany Nadačního fondu nespočívala jen ve stránce finančního příspěvku na nákup materiálu. Děti získaly informace a rady například z oblasti cenotvorby, marketingu i PR od odborníků z obchodního řetězce Albert.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na viděnou.

S pozdravem

Mgr. Renata Ježková, ředitelka Diagnostického ústavu a střediska výchovné péče


Zpět na aktuality